درباره بانی پاک

شرکت بانی پاک ماشین از سال ۱۳۷۸ با هدف ارایه ماشین آلات صنعتی الکترونیکی و ایجاد فرآیند مثبت در جهت پاکیزگی محیط زیست شروع به فعالیت نموده و با در اختیار داشتن دانش فنی و مهندسی و همچنین کادر مجرب متشکل از مهندسین مکانیک و متخصصین فروش موفق به تامین ،تولید و تحویل محصولاتی با بالاترین کیفیت گردیده است.
شرکت بانی پاک ماشین با تکیه بر رابطه با کمپانی های مطرح دنیا قادر به ارائه ماشین آلات برقی باکیفیت روز دنیا و متناسب با نیاز سازمان ها، شرکت ها و شهرک ها بوده و تاکنون تعداد قابل توجهی از این محصولات به سازمان ها ارایه نموده است.
شرکت بانی پاک ماشین با شعار “درخشش در عمل” همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان خویش بوده و در این خصوص از بهترین سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری بهره مند گردیده و در این راستا اقدام به تاسیس واحد های نمایندگی شهرستان و خدمات پس از فروش در سراسر کشور نموده است.

خودرو برقی خودرویی است که نیروی محرکه آن از باتری تامین میشود و به جای موتور درون سوز، از نیروی الکتریکی استفاده میکند. بنابراین چنانچه مشخص است، تفاوت اتومبیل برقی با اتومبیل بنزینی، استفاده از منابع مختلف انرژی است. خودروی بنزینی دارای موتور احتراق داخلی است و انرژی با سوزاندن سوخت درون موتور تامین میشود. در خودروی برقی، انرژی لازم برای موتور الکتریکی از طریق باطری تامین میشود.

با این حال دسته بندی خوردوها به دو دسته خودروی برقی و بنزینی دسته بندی کاملی نیست و در این میانه، خودروی هیبریدی وجود دارد. خودروی هیبریدی یا خودروی دو نیرو، خودرویی است که برای نیروی محرکه از دو یا تعداد بیشتری منبع انرژی استفاده میکند و در واقع از هر دو نیروی الکتریکی و سوخت فسیلی میتواند برای حرکت استفاده کند. در سیستم حرکتی خودروی هیبریدی یک موتور احتراق داخلی در کنار یک یا چند موتور الکتریکی در سیستم پیشرانه خودرو نقش دارد و خودرو میتواند از یکی از آنها یا از هر دو استفاده کند.

موتورهای الکتریکی و ماشین برقی را میتوان آخرین تکنولوژی مربوط به صنعت خودرو دانست. این خودروها به دلیل عدم استفاده از سوختهای فسیلی برای تامین انرژی مورد موتور خود، هیچگونه آلودگی تولید نمیکند و از این رو خودرو سبز و دوست دار محیط زیست شناخته میشود. همچنین خودورهای برقی وزن کمتری نسبت به خودروهای بنزینی دارد و این مورد سبب استهلاک کمتر ماشین میگردد. اما از آنجا که این خودروها دارای موتور کوچک هستند، گشتاور یک ماشین الکتریکی کاهش میبابد و برای رسیدن به حداکثر سرعت، نیاز به زمان بیشتری دارد.

در استفاده از خودروی الکتریکی به نسبت خودروهایی که از سوخت های فسیلی استفاده می شود، هزینه خیلی کمتری نیاز دارد. هزینه کم استفاده از خودروهای برقی در کنار سرعت مناسب این خودروها نشان دهنده راندمان کاری بالاتر آن نسبت ماشین های فسیلی است. هر چه راندمان کاری بالاتر باشد به طبع رضایت افراد برای استفاده از این خودروها در قیاس با خودروهای فسیلی خیلی بیشتر است.

خودروهای برقی استفاده های مختلفی در انواع جابه‌جایی ها دارد. از جمله این استفاده ها میتوان به خودروی برقی مسافربر، خودروی برقی حمل بار، خودروی برقی خدمات، خودروی برقی تفریحات و خودروی برقی تشریفات اشاره کرد که هرکدام مدلهای مختلف و ظرفیتهای متفاوتی دارند و در موارد مختلفی به کار گرفته میشوند. همچنین انواع خودروهای برقی در دو مدل دور باز و دور بسته موجود است. خودروهای برقی خصوصیات و ویژگی های مختلفی دارند. مسافربرهای برقی میتواند بین ۶ الی ۲۳ نفر ظرفیت داشته باشند و حداکثر مسافت طی شده با یک بار شارژ آنها ۶۰ تا ۱۲۰ کیلومتر است. از جمله خصوصیاتی که در یک خودروی برقی و کارایی آن موثر است، فضای مورد نیاز برای عقبگرد، حداکثر شیب قابل گذر، حداکثر حرکت پس از ترمز و وزن آنهاست.

ون برقی 6 نفره
[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]