شرکت بانی پاک ماشین با تکیه بر رابطه با کمپانی های مطرح دنیا قادر به ارائه ماشین آلات برقی باکیفیت روز دنیا و متناسب با نیاز سازمان ها، شرکت ها و شهرک ها بوده و تاکنون تعداد قابل توجهی از این محصولات به سازمان ها ارایه نموده است.

خودرو برقی خودرویی است که نیروی محرکه آن از باتری تامین میشود و به جای موتور درون سوز، از نیروی الکتریکی استفاده میکند.

بنابراین چنانچه مشخص است، تفاوت اتومبیل برقی با اتومبیل بنزینی، استفاده از منابع مختلف انرژی است. خودروی بنزینی دارای موتور احتراق داخلی است و انرژی با سوزاندن سوخت درون موتور تامین میشود. در خودروی برقی، انرژی لازم برای موتور الکتریکی از طریق باطری تامین میشود.

در استفاده از ماشین الکتریکی به نسبت خودروهایی که از سوخت های فسیلی استفاده می شود، هزینه خیلی کمتری نیاز دارد.

هزینه کم استفاده از خودروهای برقی در کنار سرعت مناسب این خودروها نشان دهنده راندمان کاری بالاتر آن نسبت ماشین های فسیلی است. هر چه راندمان کاری بالاتر باشد به طبع رضایت افراد برای استفاده از این خودروها در قیاس با خودروهای فسیلی خیلی بیشتر است.

ون برقی

ون برقی

ماشین برقی

ماشین برقی استفاده های مختلفی در انواع جابه‌جایی ها دارد. از جمله این استفاده ها میتوان به ون برقی مسافربر، ون برقی حمل بار، ماشین برقی خدمات، ماشین برقی تفریحات و ماشین برقی تشریفات اشاره کرد که هرکدام مدلهای مختلف و ظرفیتهای متفاوتی دارند و در موارد مختلفی به کار گرفته میشوند. همچنین انواع خودروهای برقی در دو مدل دور باز و دور بسته موجود است.

خودروهای برقی خصوصیات و ویژگی های مختلفی دارند. ون مسافربرهای برقی میتواند بین ۶ الی ۲۳ نفر ظرفیت داشته باشند و حداکثر مسافت طی شده با یک بار شارژ آنها ۶۰ تا ۱۲۰ کیلومتر است.

از جمله خصوصیاتی که در یک ون برقی و کارایی آن موثر است، فضای مورد نیاز برای عقبگرد، حداکثر شیب قابل گذر، حداکثر حرکت پس از ترمز و وزن آنهاست.

 

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]