بررسی مزایا اسکرابر نسبت به نظافت دستی - بانی پاک ماشین

بررسی مزایا اسکرابر نسبت به نظافت دستی

مزایا اسکرابر نسبت به نظافت دستی را می‌دانید؟ اگر صاحب کسب و کاری مانند فروشگاه بزرگ هستید مطمئناً می‌دانید با چه سرعتی کف فروشگاه کثیف می‌شود؛ مخصوصاً در قسمت‌های پرتردد. اگر هنوز برای تمیز کردن کف از جارو و سطل استفاده می‌کنید وقت آن است که جایگزین بهتری در نظر بگیرید. استفاده از دستگاه اسکرابر نظافتی موثر، ایمن و با کیفیتی را برای بسیاری از کسب و کارها فراهم کرده و نحوه استفاده از آن بسیار ساده و راحت است.
در برخی کسب و کارها داشتن کف مرطوب نه تنها خطرناک است، بلکه می‌تواند مانع خرید و رفت و آمد کارکنان یا مشتریان شود. اگر به‌دلیل خیس بودن کف نتوانند به منطقه خاصی دسترسی پیدا کنند، مسلماً نمی‌توانند خرید کنند و شما فرصت فروش را از دست می‌دهید. یا اینکه اگر کف کارخانه و کسب و کار خیس باشد برای کارکنان خطرناک است و این موضوع مانع تکمیل روند کاری آنها می‌شود. اما با بهره مندی از مزایا اسکرابر تمام این مشکلات حل و محیطی پاکیزه و ایمن ارائه می گردد که هم کارکنان آرامش کامل دارند و هم مشتریان استقبال بیشتری برای خرید نشان می دهند.
برای آشنایی بیشتر با این دستگاه فوق العاده نظافتی و تصمیم گیری درست در ادامه همراه ما باشید.

اسکرابر پاکیزگی آسان و سریع

اسکرابر صنعتی راهکاری ایمن، کارآمد و پایدار برای تمیز کردن محیط است و سرمایه‌گذاری خوبی برای تأسیسات و کسب و کار شما نیز شناخته می‌شود. این دستگاه همانند دیگر دستگاه‌های صنعتی مخصوص نظافت مانند مکنده صنعتی کاربرد فراوانی دارد و فرایند تمیز کردن را آسان‌تر می‌کند.
این دستگاه از فناوری پیشرفته طراحی شده است که فرایند تمیز کردن کف را آسان‌تر می‌کند و لازم نیست از دستگاه‌های پاک کن و داروهای دستی استفاده شود. با کمک این دستگاه کارکنان می‌توانند کار تمیز کردن کف را براحتی انجام دهند و از این روش آسان و ایمن لذت ببرند. یکی دیگر از دستگاه‌های پرطرفدار در زمینه نظافتی، واترجت صنعتی است که به‌عنوان شوینده ای پرقدرت شناخته می‌شود؛ طوری که جریان معمولی آب را به فشاری چند برابر تبدیل می‌کند. با داشتن این ویژگی می‌توان خیلی سریع محیط‌های گسترده را تمیز کرد و بدون دغدغه کمبود آب به عملیات تمیزکاری پرداخت.

✔️ مطالعه بیشتر: نظافت بیمارستان در 8 مرحله؛ چرا نظافت بیمارستان اهمیت دارد؟

چرا استفاده از اسکرابر بهتر از نظافت سنتی است؟

خرید اسکرابر صنعتی راهکاری ایده آل برای تمیزکاری حرفه‌ای و در یک چشم به هم زدن است. این دستگاه با پاشیدن محلول روی زمین کار می‌کنند. سپس با اسفنج یا برس به تمیز کردن کف می‌پردازند تا کثیفی ها حذف شود. در آخر، جاروبرقی آب کثیف را داخل مخزن جمع‌آوری می‌کند. قسمت خوب ماجرا اینجاست که پدهای مخصوص در حین حرکت، کف را خشک می‌کنند و در عرض چند دقیقه، کفی درخشان، تمیز و خشک روبرو شما خواهد بود.
اما نظافت سنتی علاوه بر صرف زمان زیاد، راهکاری موثر نیز نیست. زیرا هنگامی که سطل و مواد شوینده استفاده می‌شود، فقط کثیفی ها در اطراف پخش می‌شوند و جمع‌آوری و برداشتن آنها کمی دشوار است. در آخر نیز سطحی پر از لک و خشک نشده را مشاهده می‌کنید.

مزایا اسکرابر

مزایا اسکرابر

همیشه مکان‌های دارای ترافیک بالا نیاز به تمیز کردن منظم دارند که اجرای آن با روش‌های سنتی بسیار خسته‌کننده و زمان‌بر است. اما امروزه اسکرابرهای تجاری تمیز کردن کف را آسان‌تر می‌کند و باعث می‌شود مکانی پاکیزه و بدون آلودگی برای کارکنان یا سایر بازدیدکنندگان فراهم شود.
مزایای اسکرابر مانند دستگاه سوئیپر بسیار کاربردی است و بخوبی تمام آلودگی‌های سطح را از بین می‌برد. قیمت آن نیز مانند قیمت سوئیپر به عوامل مختلفی مانند قدرت، طراحی، مدل و برند آن بستگی دارد که با پرداخت هزینه‌ای معقولانه و با ارزش سرمایه‌گذاری موثر را شاهد خواهید بود. در ادامه با مزایای مهم این دستگاه آشنا می‌شوید:

✔️ مطالعه بیشتر: نظافت باشگاه ورزشی و مهم ترین نکات آن

1.زمان خشک کردن سریع‌تر

در میان راهکارهای نظافتی، اسکرابر زمین را سریع‌تر خشک می‌کند و امکان استفاده مجدد را در اختیار مخاطبین قرار می‌دهد. هنگامی که از سطل و جارو برای تمیز کردن کف استفاده می‌کنید خشک کردن ممکن است کمی طول بکشد. با توجه به اینکه اسکرابر تقریباً به‌اندازه یک شوینده سنتی آب مصرف نمی‌کند زمان مرطوب بودن کف باید بسیار کوتاه‌تر باشد. این امر به کاهش احتمال لغزش و سقوط افراد کمک می‌کند.

2. راندمان تمیز کردن

این دستگاه نه تنها آب کمتری مصرف می‌کند، بلکه به زمین اجازه می‌دهد نسبت به روش سنتی سریع‌تر خشک می‌شود. زیرا از تجهیزات نظافتی پرقدرت، پاک‌کننده کثیفی ها و چربی‌ها برخوردار است که پاک کردن این کثیفی ها با استفاده از روش سنتی بسیار دشوار است. به‌طور خاص، یک اسکرابر کف جادویی خود را با پاشیدن آب و مواد شیمیایی روی زمین انجام می‌دهد تا کثیفی ها را از بین ببرد و درخشندگی کاملی به‌جای گذارد. در حالی که روش‌های سنتی برای درست کردن کف و تمیز کردن لک ها و کثیفی های سخت دردسر فراوانی به دنبال دارد.

✔️ مطالعه بیشتر: راهنمای کامل نظافت مبل و‌ نکات کلیدی آن

3.فرایند تمیز کردن آسان‌تر

نحوه عملکرد این دستگاه برای تمیز کردن کف بسیار آسان است. زیرا فقط باید تنظیمات اولیه انجام شود و با توجه به این که دستگاه دستی است یا سواری باید در پشت آن قرار گرفت و هدایت کرد. میزان فشاری که باید به دستگاه‌های دستی اعمال کرد نسبت به انرژی مورد نیاز برای نظافت سنتی بسیار ناچیز است و به آسانی می‌توان صرف کمترین انرژی سراسر نواحی را تمیز کرد و سطوح بزرگ‌تر در کمترین زمان تمیز می‌شود.
در موارد زیر با دیگر مزایای این دستگاه آشنا می‌شوید:

 • این دستگاه عملیات شستشو و خشک کردن را به‌طور همزمان انجام می‌دهد
 • برای حرکت دارای موتور حرکتی است و به فشار و نیروی انسانی نیاز ندارد.
 • در حذف آلودگی‌های سطوح بسیار خوب عمل می‌کنند.
 • امکان ضدعفونی کردن سطوح با استفاده از این دستگاه وجود دارد که باعث ظاهری درخشنده و تمیز سطوح می‌شود.
 • با کمک این دستگاه شاهد کاهش هزینه‌های نیروی انسانی و خدماتی خواهید بود.
 • ارائه شستشو در کیفیت بالا یکی از مهم‌ترین مزایا اسکرابر است.
 • طراحی فوق العاده این دستگاه‌ها استفاده آسان برای کاربر فراهم کرده است.
 • مقاومت بدنی ایده آلی دارد و در برابر ضربه استحکام خود را حفظ می‌کند.

✔️ مطالعه بیشتر: معرفی بهترین تجهیزات نظافتی برای محیط اداری

نتیجه‌گیری
مزایا اسکرابر برای تمیز کردن محیط‌های دارای ترافیک بالا بسیار وسوسه انگیز است. زیرا کارکنان مجموعه دیگر مجبور به تمیز کردن مداوم کف نخواهند بود و با کمک این ایده بسیاری از نیازهای نظافتی رفع می‌شود و میزان تمیزی محیط افزایش پیدا می‌کند.
همچنین با کاهش مواد شیمیایی و آلودگی‌های سطوح و ارائه محیطی کاملاً تمیز و پاکیزه تلاش خود را برای رشد کسب و کار خود انجام می‌دهید و همیشه آمادگی لازم برای پذیرش مخاطبین را دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس : تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20

تلفن :09125148782 - 09121191202 - 02188754228 - 02188754229

ایمیل : info@banipak.com

 • عضویت در خبرنامه

  دریافت اطلاعات دوره ای و دعوتنامه ها

 • ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 • کلیه امتیاز سایت متعلق به بانی پاک میباشد.